ankieta

Ankieta – Pyrzyckiego Domu Kultury+

Drodzy mieszkańcy! Prosimy poświęćcie na to tylko 4 min. i stańcie się częścią Naszego Pyrzyckiego Domu Kultury+ mówiąc nam, co myślicie? Potrzebujemy Waszej pomocy byśmy stali się dla siebie niezbędni. Dlatego też z myślą o Was stworzyliśmy prostą anonimową ankietę.
Prosimy o jej wypełnienie:
Pyrzycki Dom Kultury

realizuje działania w ramach Programu Dom Kultury+, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Kultury i Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Celem programu jest zwiększenie zaangażowania ośrodków kultury w życie społeczności lokalnych poprzez odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych, realizowanych przez mieszkańców.

Ankieta, pomoże nam w określeniu kryteriów wyboru lokalnych inicjatyw mieszkańców. Już wkrótce na naszej stronie internetowej znajdzie się więcej informacji nt. temat.
Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Bądź częścią NASZEGO PYRZYCKIEGO DOMU KULTURY+ powiedz nam co myślisz. Potrzebujemy Twojej pomocy byśmy stali się dla siebie niezbędni. Wypełnij ankietę Pyrzycki Dom Kultury realizuje działania dofinansowane ze środków Ministra Kultury. Dziedzictwa Narodowego Sportu ramach programu Narodowego Centrum Kultury om Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021. NARODOWE ENTRUM DOM KULTURY”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *