babski wieczor

Babski Wieczór 10 marca

10 marca, w piątkowe popołudnie odbyło się kolejne spotkanie w ramach Babskiego Wieczoru Filmowego. Tym razem Panie miały okazję zobaczyć film pt. „Facet na miarę”. Była to porcja rozrywkowego kina, które zostawia widza z uśmiechem i dobrym samopoczuciem.
Tradycyjnie po seansie: kawa i ciastko. Jednak tym razem – u nas, w sali PDK. Panie Kasia Pluta i Patrycja Malanowska zadbały o przygotowanie poczęstunku i odpowiednią atmosferę.
Zgodnie z wcześniejszymi prośbami uczestniczek Babskich Wieczorów, przybyła do nas Pani Joanna Pawłowska specjalizująca się w profesjonalnym doradztwie żywieniowym. Zdrowe żywienie i dietetyka to życiowa pasja Pani Joanny. Panie rozmawiały o tym jak jeść, aby było smacznie i zdrowo, obalane były mity dotyczące odżywiania, darowane zostało nawet to słodkie ciastko po godz. 18.00 😉
Każda uczestniczka otrzymała pakiet próbek kosmetyków, a Paniom, którym sprzyjał los, wręczone zostały zestawy kosmetyków ufundowane przez firmę KinAds (brokera, operatora reklamowego największej w Polsce sieci kin, oferującego zintegrowane i kompleksowe działania reklamowe: kampanie na dużym ekranie, akcje w holach kinowych, samplingi dedykowane, projekty specjalne).
Cieszymy się, że grono uczestniczek Babskich Wieczorów jest coraz większe! I już dziś zapraszamy na kolejne spotkania.

Ewa Hancz, PDK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *