Perkusja

perkusja

Na zajęcia gry na perkusji zapraszamy wszystkie osoby, niezależnie od wieku, które pokochały bębny, które od zawsze marzyły o grze na tym instrumencie oraz te, które chciałyby podnosić swoje umiejętności.
Zajęcia z gry na perkusji obejmować będą zarówno naukę podstawowej techniki werblowej, jak i ćwiczenia na całym zestawie perkusyjnym. Zajęcia odbywać się będą indywidualnie, zarówno metodą z nut jak i ze słuchu. Początkujący uczniowie poznają budowę zestawu perkusyjnego, nauczą się poprawnego trzymania pałek perkusyjnych oraz utrzymania prawidłowej postawy przy perkusji. Uczniowie bardziej zaawansowani udoskonalą dotychczasowy warsztat, poznają tajniki improwizacji oraz popracują nad szybkością i dynamiką gry.

Instruktor Dariusz Kamiński tel. 694 308 148

Dariusz Kamiński – perkusista z ponad dwudziestoletnim stażem. Zagra  rocka, bluesa, funky, soul, jazz. Grał m.in. z Tadeuszem Nalepą, towarzysząc mu z grupą Free Blues Band. Na co dzień współpracuje z zespołami: After Blues, iNNi, Wojtek Rapa Band. Muzyka, to jego pasja, więc bezustannie uczestniczy w różnego rodzaju projektach muzycznych.

Zajęcia odbywają się indywidualnie we wtorki od godz. 15:00 – 19:00

Sala nr 11 (piwnica)