święta w dobrym

Święta w dobrym tonie

To już po raz czwarty spotkamy się na fali okazjonalnego Radia Pyrzyce. Rozgłośnia nadawać będzie, tak jak poprzednio, ze studia Pyrzyckiego Domu Kultury na częstotliwości 91.1 MHz. Już 20 grudnia o godzinie 8.00 wystartuje program w świątecznym klimacie. Informacje, komunikaty, dziesiątki rozmów „na żywo”. Spotkania z artystami, twórcami i niebanalnymi postaciami naszego regionu. Przepisy kulinarne naszych słuchaczy, kucharzy i restauratorów. To wszystko otulone w ciepłej muzyce lat 80-tych i 90-tych w towarzystwie gorących nowości.
Radio Pyrzyce 91,1 MHz nadawać będzie 24 godziny na dobę. Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00 „na żywo”. W soboty i niedziele, powtórki najciekawszych programów i transmisje świątecznych nabożeństw z kościoła pw NMP Bolesnej w Pyrzycach. Zapraszamy do słuchania naszego radia od 20 grudnia 2021 do 2 stycznia 2022 roku. Telefon do studia 507 199 093
Pierwszy raz lokalna pyrzycka rozgłośnia rozpoczęła emisję w okresie świąteczno-noworocznym 2020 roku. Następne wejście na antenę miało miejsce w okresie świąt Wielkiej Nocy 2021. Trzecia edycja okazjonalnego Radia Pyrzyce nastąpiła podczas 40.Pyrzyckich Spotkań z Folklorem w lipcu tego roku. Pomysłodawcą i realizatorem wszystkich tych projektów jest Ryszard Tański – Manufaktura360.
Tak więc „w dobrym tonie” jest wskoczyć na falę 91,1 MHz i od 20 grudnia zanurzyć się w świąteczny pyrzycki nastrój bożonarodzeniowy, do czego gorąco zachęcamy.

święta w dobrym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *