sztarjf przedszkole

„Eko-twierdza” Pyrzycki Bastion Ochrony Środowiska – Program Społecznik 2019-2021

Eko-twierdza. Witajcie w pyrzyckim bastionie ochrony środowiska. Pomysłów spod znaku Beaty Kwiecień i zainspirowanych nimi dzieciaków z Przedszkola Publicznego nr 3 z OI w Pyrzycach nie sposób nie polubić. A że ostatnio głośno jest o ekologii i zagrożeniu naszego Świata to sam fakt, że dzieciaki zbudowały taką twierdzę, pokazuje że u Nas tak źle to chyba nie będzie.

Gratulujemy Pani Beacie daru do opanowania tego wulkanu twórczej energii. ps. Oczywiście polecamy wszystkim nie tylko turystom obejrzeć pierwowzór w „lajfie” a artystyczno-ekologiczno-architektoniczną koncepcję wkrótce online i na żywo w Pyrzyckiej Galerii Sztuki „Więcej dla Oczu”. W ramach „Pyrzycka Eko-sztuka” prezentujemy film „Eko-twierdza”, który jest częścią większego eko-edukacyjnego projektu, dla dzieci ze szkół i przedszkoli z Pyrzyc i okolic.

Epizod: Beata Kwiecień/edukator oraz przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 3 z OI w Pyrzycach

Produkcja: Pyrzycki Dom Kultury

Zdjęcia: Romuald Fijałkowski

Montaż: Maksymilian Świergul

Technika: Piotr Lasocki

Koncepcja: Katarzyna Pluta/Grażyna Starzyńska

Współpraca: Katarzyna Kucharska, Rafał Roguszka

Za projekt odpowiada kreatywny zespół animatorów związanych z Pyrzycki Dom Kultury i Stowarzyszenie Nasze przedszkolaki.

Zadanie dofinansowano w ramach programu Społecznik na lata 2019-2021 Program Marszałkowski. Operatorem jest Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. #PomorzeZachodnie #KARRSA #społecznik #ProgramSpołecznik #KoszalińskaAgencjaRozwojuRegionalnego

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *